Biorezonans Gıda İntolerans Testi

Gıda Intoleransı (Gıda Duyarlılığı), Yenilen Bir Besinin Içinde Yer Alan Bir Maddeye Karşı Sindirim Sisteminin Reaksiyonu Olarak Tanımlanır.

Biorezonans yöntemi ile Gıda İntolerans testi

Gıda intoleransı (gıda duyarlılığı), kişilerin vücutlarının, tükettikleri besinlere karşı farkında olmadan duyarlılık göstermesidir. Bu bakımdan duyarlılık, alerji ile karıştırılmamalıdır. Gıda alerjileri daha hızlı gelişirler, dolayısıyla kişiler bunu rahatça fark edebilirler. Ancak gıda intolerans daha yavaş geliştiğinden kişilerin tükettikleri hangi besine karşı duyarlılıklarının olduğunu anlamaları güçleşir.

Sağlıklı olduğunu düşünerek tükettiğimiz birçok gıda, vücudumuz tarafından sindirilemiyor. Sindirim işleminin yapılmaması sonucunda birçok rahatsızlık ve kilo problemi yaşıyor olabilirsiniz. Gıda intoleransı kişiseldir ve her insanda farklılık gösterir.

Gıda intoleransımız, genelde hayatı tehdit edici olmayan, ancak birçok uzun süreli hastalığa sebep olan biyolojik reaksiyonlardan oluşur. Gıda alerjisinden farklı olarak IgE (İmmünglobulin E) antikorları değil igG antikorları üretilir. Gıda intolerans, gıda alerjisinden çok daha yaygındır ve dünya nüfusunun yarıdan fazlasını etkiler.

Gıda Intoleransı (Besin İntoleransı) Belirtilerinden Bazıları

Bir gıdayı yediğinizde o gıda sizde burunda ve gözde akıntı, kaşıntılı döküntüler, kızarma gibi alerjik sorunlar yaratmıyor ama başınızı ağrıtıyor, ödeme, şişmeye sebep oluyor su tutulmasına, veya sizi yorgun, bitkin düşürüyor olabilir. (örneğin inek sütü, patates, buğday ürünleri vb.) Gıda intoleransının başka işaretleri de var. Mesela bazı gıdalar eklemlerde ağrı, kaslarda güçsüzlük, uyku kalitesinde düşme, ciltte kuruma, pullanma, bağırsak alışkanlıklarında değişme, gaz, ishal, şişkinlik de yapabiliyor. Zayıflamak isteyen bir kişi için önemli olan elbette zayıflamaktır ancak zayıflamanın yanı sıra istediği kiloda kalmak daha büyük önem arz eder. Hayat boyu, lezzetsiz bir yaşam sürüp, yediklerine sürekli dikkat etmektense, biorezonans terapi ile gıda intoleransı tespit etme (gıda intolerans testi ) ve tedavi etme yöntemi kulağa nasıl geliyor? Kilo almanızda büyük etkisi bulunan karbonhidratlar ve varsa diğer gıda bağımlılıklarını ortadan kaldırma yöntemi olan biorezonans sayesinde kolayca zayıflayabilir ve ideal kilonuzda fazla çaba sarf etmeden kalabilirsiniz.

Biorezonans Gıda İntolerans Testi

Biorezonans gıda intolerans (Gıda Duyarlılığı) Testi;

Biorezonans makinesi ile yapılan yeni jenerasyon bir gıda intolerans (gıda duyarlılığı) testidir. Biorezonans yöntemi çalışma felsefesini kuantum fiziğinden alan ve frekans temelli çalışan tamamen bilimsel bir yöntemdir.

Biorezonans gıda in-tolerans testinde vücuttan yayılan elektromanyetik frekanslar ölçülerek besinlere karşı oluşmuş olan duyarlılıklar, alerjiler, ağır metal yükleri tespit edilebiliyor.

Avantajları;

Gıda İntoleransının Sebep Olabileceği Rahatsızlıklardan Bazıları

Biorezonans Gıda İntoleransı Testi Yaptırmak İçin

Scroll to Top