Hale Kalın

48 yaşındayım ve 30 yıldır sigara içiyorum. Megalife'a gelerek tek seansta sigara bağımlılığımdan kurtuldum.

Merhaba,

48 yaşındayım ve 30 yıldır sigara içiyorum. Megalife’a gelerek tek seansta sigarayı bıraktım. İlk iki gün sigara içmek aklıma geliyor, ama canım sigara içmek istemiyordu. Sonraki bir kaç gün içinde tamamen rahatladım. Şu an yanımda sigara içen biri olduğunda tiksiniyor ve sigaradan nefret ediyorum.

Rezoanans terapilerinin başarısını gördükten sonra kilo verme seanslarına da katıldım. Bağımlısı olduğum gıdaları hayatımdan çıkardım. Çok az yiyerek doyabiliyorum ve bu sadece 3 seansta oldu. Megalife’ta rezonans terapi sayesinde hem sigaradan, hem de kilolarımdan hiç zorluk çekmeden kurtuldum.

YASAL UYARI
Bu sitede bahsedilen Biorezonans Terapileri ile ilgili açıklamalar, hastalık tanımları ve vücudun enerji sistemiyle ilgili verilen bilgiler Dünya’da yayılmakta olan bir entegratif/holistik (tamamlayıcı/bütünsel) sağlık akımının yansımalarıdır. Ancak bu sayfalarda anlatılanlar klasik tıbbi yöntemler, tıbbi tedaviler ya da tedavi önerileri değildir. Bu sayfaları okuyan herkesin bu sayfada yazılanların tıbbi bilgiler olmadığını; bunun yanında rezonans terapileri, biorezonans, Rezonans Terapi, homeopati, elektrohomeopati ve bach çiçeklerinin de bir ”TEDAVİ OLMADIĞI”nı ve ”HERHANGİ BİR TEDAVİYE ALTERNATİF OLMADIĞI”nı bilmesi önemlidir. Bahsedilen yöntemler “tamamlayıcı ve destekleyici terapiler” kapsamında algılanmalıdır. Ayrıca terapilerde belirtilen seans sayısı ve terapilerin etkinliği kişilere göre değişiklik gösterebilir. Kurumumuzda “kesinlikle” tedavi yapılmamaktadır. Tedavi uzmanlık gerektiren bir konudur. Kullanmış olduğumuz Biorezonans Programı sadece eğitim ve rehberlik programıdır.