Marmara Kule Kat:2 D:4 Esentepe Mah. Kelebek Sok. N:2 Kartal / İstanbul 0216 223 00 43 info@megalifeterapi.com

Saadet Pehlivan

Ben 58 yaşındayım ve 40 senedir sigara içiyorum. Sigarayı bu kadar kolay bırakabileceğim hiç aklıma gelmemişti.

Merhaba,

Ben 58 yaşındayım ve 40 senedir sigara içiyorum. Sigarayı bu kadar kolay bırakabileceğim hiç aklıma gelmemişti. Şimdi sigara içen biri yanıma yaklaştığı zaman bile kokusundan rahatsız oluyorum. Kendimi hayatım boyunca sigarayı hiç içmemiş biri gibi hissediyorum. Tek seansta sigarayı bırakmamı sağladığınız için size minnettarım.

Sigarayı kolay bırakınca fazla kilolarımdan da rezonans terapileri ile kurtulmak için tekrar Megalife’a geldim. 3 seans gıda bağımlılığı ile ilgili terapi yapıldı. Artık sağlığıma zararlı olan gıdalardan uzak duruyorum ve hiç zorlanmadan kilo vermeye başladım.

Yasal Uyarı : Bu sitede bahsedilen REZONANS TERAPİLERİ ile ilgili açıklamalar, hastalık tanımları ve vücudun enerji sistemiyle ilgili verilen bilgiler Dünya’da yayılmakta olan bir entegratif/holistik (tamamlayıcı/bütünsel) sağlık akımının yansımalarıdır. Ancak bu sayfalarda anlatılanlar klasik tıbbi yöntemler, tıbbi  tedaviler ya da tedavi önerileri değildir. Bu sayfaları okuyan herkesin bu sayfada yazılanların tıbbi bilgiler olmadığını; bunun yanında rezonans terapileri, biorezonans, Rezonans Terapi, homeopati, elektrohomeopati ve bach çiçeklerinin de bir ”TEDAVİ OLMADIĞI”nı ve ”HERHANGİ BİR TEDAVİYE ALTERNATİF OLMADIĞI”nı bilmesi önemlidir. Bahsedilen yöntemler “tamamlayıcı ve destekleyici terapiler” kapsamında algılanmalıdır.  Ayrıca terapilerde belirtilen seans sayısı ve terapilerin etkinliği kişilere göre değişiklik gösterebilir. Sigara Bırakma Merkezi