Marmara Kule Kat:2 D:4 Esentepe Mah. Kelebek Sok. N:2 Kartal / İstanbul 0216 223 00 43 info@megalifeterapi.com

Kenan Aydın

Merhaba, 58 yaşındayım. 40 yıldır sigarayı bırakmak için her türlü yöntemi denedim. Bazı zamanlar bir hafta kadar içmeden durabildiğim olsa da .....

Merhaba,
58 yaşındayım. 40 yıldır sigarayı bırakmak için her türlü yöntemi denedim. Bazı zamanlar bir hafta kadar içmeden durabildiğim olsa da genelinde 2 gün kadar dayanabiliyordum. Sonra kendimce bahaneler üretip yeniden sigara içmeye başlıyordum.
Bir arkadaşım biorezonans yönteminden bahsetti ve kendisinin de bu sayede sigarayı bıraktığını sonrasında da gıda bağımlılıkları ile ilgili terapiler yaptırarak bir ay gibi bir sürede 10 kilo verdiğini anlattı. Arkadaşımın anlattıklarından çok etkilenmiştim ve yöntemi araştırmaya başladım. İnternetteki biorezonans ile ilgili yorumlarda çok olumlu yazanların yanında çok kötü yorum yazanları da görünce kendim denemeye karar verdim.
Megalife ile ilk tanışmamız internet üzerinden araştırma yaparken oldu. Kendilerine telefon açıp biraz bilgi aldıktan sonra randevu alarak gittim.
İlk iki gün çok hafif zorlandığım zamanlar oldu. Ama hiç birisi dayanılamayacak gibi değildi. Üçüncü günden sonra artık sigaraya karşı içimde hiç istek kalmadığını fark ettim. Sigara içmediğim için elim ayağım titremiyor, sinirlenmiyordum. Bu kadar kolay sigarayı bırakabileceğim hiç aklıma gelmemişti.
Sonuç olarak 8 aydır sigara içmiyorum.
Sigara içen herkese biorezonans yöntemini denemelerini şiddetle tavsiye ediyorum.
Sağlıkla kalın.

Yasal Uyarı : Bu sitede bahsedilen REZONANS TERAPİLERİ ile ilgili açıklamalar, hastalık tanımları ve vücudun enerji sistemiyle ilgili verilen bilgiler Dünya’da yayılmakta olan bir entegratif/holistik (tamamlayıcı/bütünsel) sağlık akımının yansımalarıdır. Ancak bu sayfalarda anlatılanlar klasik tıbbi yöntemler, tıbbi  tedaviler ya da tedavi önerileri değildir. Bu sayfaları okuyan herkesin bu sayfada yazılanların tıbbi bilgiler olmadığını; bunun yanında rezonans terapileri, biorezonans, Rezonans Terapi, homeopati, elektrohomeopati ve bach çiçeklerinin de bir ”TEDAVİ OLMADIĞI”nı ve ”HERHANGİ BİR TEDAVİYE ALTERNATİF OLMADIĞI”nı bilmesi önemlidir. Bahsedilen yöntemler “tamamlayıcı ve destekleyici terapiler” kapsamında algılanmalıdır.  Ayrıca terapilerde belirtilen seans sayısı ve terapilerin etkinliği kişilere göre değişiklik gösterebilir. Sigara Bırakma Merkezi