MEGALİFE REZONANS TERAPİ MERKEZİ

2015 yılında İstanbul Ataşehir’de sizlere “en iyi teknolojiler ve çağdaş bilimin ışığında”, “en iyi hizmetleri” sunmak ilkesiyle yola çıkan Megalife Rezonans Terapi Merkezi, kurulduğu günden bu yana ilk gün ki heyecan ve anlayışla hizmet vermeye devam etmektedir.

Biorezonans tamamen bilimsel temellere dayanan modern bir terapi yöntemidir. Vücudu zararlı etkilerden arındırıp kendini onarma kapasitesini arttırarak bağımlılıklardan kolay ve yan etkisiz bir şekilde kurtulmanızı sağlarken, bağışıklık sisteminin güçlenmesine vesile olarak hastalıklarla daha kolay mücadele edilmesini sağlar. Merkezimizde, uygulanmakta olan biorezonans terapileri Amerika ve Avrupa’da da uygulanmaktadır.

Megalife Rezonans Terapi Merkezi olarak 2015 yılında çıktığımız yolda binin üzerindeki danışanımıza sigarayı bırakmaları konusunda yardımcı olduk. Türkiye’de binlerce kişi, biorezonans yöntemiyle sigarayı bıraktı, alkolü bıraktı ya da bir-iki seans sonrasında bağımlılık düzeyinde düşkün olduğu gıdaları hayatından çıkarmayı başardı. Bununla da kalmayıp yüzlerce kişinin alerjilerinin nedenlerini başarıyla tespit ederek, biorezorans yöntemiyle bu kişilerin alerjik rahatsızlıklarından kurtulmasını sağlandı.

Megalife Rezonans Terapi Merkezi olarak sizleri de bir kahvemizi içmeye davet ediyoruz. Buyurun gelin. Size en iyi şekilde yardımcı olacağımızdan emin olabilirsiniz.

“Birlikte Başarabiliriz”

Yardımcı olmamıza ne dersiniz?

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

Mail Adresiniz


Yasal Uyarı : Bu sitede bahsedilen REZONANS TERAPİLERİ ile ilgili açıklamalar, hastalık tanımları ve vücudun enerji sistemiyle ilgili verilen bilgiler Dünya’da yayılmakta olan bir entegratif/holistik (tamamlayıcı/bütünsel) sağlık akımının yansımalarıdır. Ancak bu sayfalarda anlatılanlar klasik tıbbi yöntemler, tıbbi  tedaviler ya da tedavi önerileri değildir. Bu sayfaları okuyan herkesin bu sayfada yazılanların tıbbi bilgiler olmadığını; bunun yanında rezonans terapileri, biorezonans, Rezonans Terapi, homeopati, elektrohomeopati ve bach çiçeklerinin de bir ”TEDAVİ OLMADIĞI”nı ve ”HERHANGİ BİR TEDAVİYE ALTERNATİF OLMADIĞI”nı bilmesi önemlidir. Bahsedilen yöntemler “tamamlayıcı ve destekleyici terapiler” kapsamında algılanmalıdır. 
Ayrıca terapilerde belirtilen seans sayısı ve terapilerin etkinliği kişilere göre değişiklik gösterebilir.
Sayfalarımızı paylaşarak sevdiklerinizin hayatını değiştirebilirsiniz.
close-image
close-image