Hakkımızda

 2015 yılında İstanbul Ataşehir’de sizlere “en iyi teknolojiler ve çağdaş bilimin ışığında”, “en iyi hizmetleri” sunmak ilkesiyle yola çıkan Megalife Biorezonans Terapi Merkezi, kurulduğu günden bu yana ilk gün ki heyecan ve anlayışla hizmet vermeye devam etmektedir.

Biorezonans tamamen bilimsel temellere dayanan modern bir terapi yöntemidir. Vücudu zararlı etkilerden arındırıp kendini onarma kapasitesini arttırarak bağımlılıklardan kolay ve yan etkisiz bir şekilde kurtulmanızı sağlarken, bağışıklık sisteminin güçlenmesine vesile olarak hastalıklarla daha kolay mücadele edilmesini sağlar. Merkezimizde, uygulanmakta olan biorezonans terapileri dünyada bir çok ülkede enerji tıbbı olarak uygalanmaktadır. Biorezoans terapilerinin bilinen yan etkisi yoktur.

Türkiye’de onbinlerce kişi, biorezonans yöntemiyle sigarayı bıraktı, alkolü bıraktı ya da bir-iki seans sonrasında bağımlılık düzeyinde düşkün olduğu gıdaları hayatından çıkarmayı başardı. Bununla da kalmayıp binlerce kişinin alerjilerinin nedenlerini başarıyla tespit ederek, biorezorans yöntemiyle bu kişilerin alerjik rahatsızlıklarından kurtulması sağlandı.

Megalife Rezonans Terapi Merkezi olarak sizleri de bir kahvemizi içmeye davet ediyoruz. Buyurun gelin. Size en iyi şekilde yardımcı olacağımızdan emin olabilirsiniz.

Icon

EKİBİMİZ İLE TANIŞIN

Yasemin COŞKUNÖZ
Yasemin COŞKUNÖZUzman Diyetisyen
Uzm. Dyt. Yasemin Coşkunöz İstanbul Bilgi Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden Onur… Devamı…
Büşra Nur TEZCAN
Büşra Nur TEZCAN Psikolog
Psk. Büşra Nur Tezcan İzmir’de doğdu ve ilköğretim, ortaöğretim ve lise dönemini burada… Devamı…
Atiye ERTÜRK
Atiye ERTÜRKPsikolog
Psikolog Atiye Ertürk ilk ve orta öğrenimini Manisa’da tamamladıktan sonra lise öğrenimini Anadolu… Devamı…
Melis BOZOĞLU
Melis BOZOĞLUDiyetisyen
Dyt. Melis Bozoğlu İstanbul Bilgi Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden yüksek onur… Devamı…

ZİYARETÇİLERİMİZ NE DİYOR?

Daha önce bizimle çalışmış ve beraber başarıya ulaştığımız ziyaretçilerimiz nasıl başardığını ve ne hissettiklerini merak etmiyor musunuz?

Herkese merhaba,
25 senedir alkol alan biriyim. Son 10 seneden bu yana alkolü bırakmaya çalışıyorum. Defalarca alkolü bırakmaya çalıştım, tedavi gördüm, psikologlara gittim ilaçlar kullandım, denemediğim yol kalmadı. Artık alkolizm batağından kurtulmaktan umudu kesmişken internette gördüğüm bir reklam vasıtasıyla megalife terapi merkezine ulaştım. Telefonla ilk konuştuğumda anlatılanlar bana çok mantıksız geldi ama başka çarem de kalmadığı için denemeye karar verdim. Hiç inanmayarak geldiğim merkezde bir mucize oldu sanki ve 24 saat boyunca hiç alkol almamama rağmen elim, ayağım titremiyordu. 48 saat geçtiğinde ise ben geçmişte olduğu gibi sinir krizleri geçirmeyi beklerken tam aksine vücutta hiç bir tepki olmamasına hem şaşırıyor, hemde seviniyordum.

Bu süreç diğer terapiler sürecinde de devam etti. Yalnız arada aklıma geliyor bir bardak içsem ne olur sanki diye içimden bir şey dürtüyor ama hemen merkezde söyledikleri gibi ben alkolden kurtuldum artık, bu durum bilinçaltından gelen bir aldatmaca, fiziksel olarak alkol almaya ihtiyacım yok vb. telkinlerle durumu geçiştirebiliyordum. Şu anda 30 gün geçmiş bile. Hiç inanmayarak gittiğim merkezden alkolden kurtulmuş olarak çıktım. Bana hayatımı geri kazandıran megalife çalışanlarına çok teşekkür ederim. Her şey gönüllerince olsun.

MUSTAFA YILMAZ

Günde 1,5 paket sigara içiyordum. Son 10 senedir sigarayı bırakmak için denemediğim yöntem, ilaç, bitkisel otlar kalmadı. Sigara bırakmak uğruna kimden ne duyduysam denedim. Ama en fazla 3 gün dayanabiliyor ve tekrar sigara içmeye başlıyordum. Her seferinde yaşadığım başarısızlık ve hayal kırıklığı ile 3 gün boyunca çektiğim sıkıntı beni daha da ümitsizliğe sevk ediyor ve moralimi bozuyordu. Bir gün arkadaşımdan Megalife Biorezonans merkezini duydum ve hiç ümidim olmamasına rağmen denemeye karar verdim.

Terapiye girdikten sonra ilk gün bir şey hissetmedim ama merkezde çalışan arkadaşların söylediği gibi bol bol su içip günü bitirmeye çalıştım. Ertesi sabah kalktığımda ise inanılmaz bir şekilde canımın hiç sigara içmek istemediğini fark ettim. Yıllarca yüzünü bile yıkamadan sigara yakan kişi sanki ben değilmişim gibi. En tuhaf yanı da işe gitmek için hazırlandıktan sonra montumu giymek için elime aldığımda üzerine sinen sigara kokusundan tiksinmem oldu. Sanki hiç sigara içmemiş ve hayatında ilk defa o iğrenç kokuya maruz kalan bir kişi olmuştum. Bu nasıl oldu bilmiyorum ama sigara bırakmanın bu kadar kolay olacağını anlatsalar inanmazdım. Yıllarca boşuna acı çekmişim. Megalife sayesinde sigarayı bırakalı 5 ay oldu. Sigara içenlere mutlaka denemelerini tavsiye ederim.

NESLİHAN ŞAHIN

Daha ilk seanstan itibaren canım hiç alkol kullanmak istemedi. Bu kadar kolay bırakabileceğimi ben de düşünmüyordum. Megalife’ta alkolü bıraktım. Şimdi sırada sigarayı bırakmak var. En kısa sürede Megalife’a tekrar gelip sigarayı da bırakacağım. Teşekkürler.

AHMET MERT YALÇIN

Kolay sigara bırakma yöntemini internette dolaşırken tesadüfen gördüm. Biorezonans yöntemi ile sigara bırakanları okuyunca çok etkilendim ve denemeye karar verdim. Denerken sigarayı bırakabileceğime hiç inancım yoktu. Daha önce bir çok kere bırakmayı denemiş fakat başarılı olamamıştım. Megalife ile görüştüm ve randevu alarak seansa katıldım. Seanstan önce son sigaramı yaktım, içtim ve bir tüpe koydular, sonra beni makineye bağladılar. 45 dakika kadar süren seans esnasında kendimi çok tuhaf düşünceler içinde buldum.

18 senedir sabah uyanır uyanmaz ilk olarak sigaraya merhaba diyordum ve gece uyurken en son ona iyi geceler diliyordum. Yıllardır herkese arkadaşım diye tanıştırdım. Şimdi ise ondan ayrılıyordum. Kendimi boşlukta hissedeceğimi düşünmeye başlamışken seans bitti dediler. Seanstan sonra kendimi dayak yemiş gibi hissediyordum. Vücudumu dinliyordum yani sigarayı istiyormuyum istemiyormuyum diye. İlk bir kaç saat ne olduğunu anlamaya çalışmakla geçmişti. Sonrasında farkettim ki bana sihirli bir el değdi ve sigarayla aramdaki tüm bağları kopartıp attı. 3 saat bile sigara içmeden duramazken 7 ayı geçti sigara içmiyorum.  Sigarayı bırakmamda bu kolaylığı sağladığınız için sonsuz teşekkürler

HALUK KARATAŞ

Merhabalar,

Sigarayı bırakmak isteyenlere, çabalayanlara Megalife’e giderek biorezonans yöntemi ile tanışmalarını tavsiye ederim. Sonrası yaşamınızda sigara diye bir illet büyük bir ihtimalle olmayacak. Ben yaklaşık 25 yıllık bir sigara tiryakisi olarak ve itiraf edeyim irademin zayıflığından dolayı (zayıf olduğu 25 yıldan belli değil mi ) bir çok kez bırakmayı istedim hatta birkaç kez denedim bile ama maalesef hiç birinde başarılı olamadım. Günde standart olarak bir pakete yakın yani 22-25 adet sigara tükettiğimden kendimi hep fazla içmediğim için avutuyor, ama aslında kandırıyordum. Bu başarısızlığımı da böylece örtmüş oluyordum. Ama bana ve çevreme verdiği zararları da aklımdan bir türlü çıkaramıyordum.

Bu illetten kurtulmayı da en çok, yaşamımı daha kaliteli sürdürerek bir nebze uzatmak, çocuklarımla ve eşimle kısaca tüm sevdiklerimle bir gün bile olsa fazladan geçirebilmek adına istiyordum. Sonunda Allah yüzüme güldü ve bir davette uzun zaman görmediğim bir arkadaşımla karşılaştım. İnanamadım günde iki paket sigara içen kişi artık sigara içmiyordu ve tam onbir ay oldu sana da tavsiye ederim diyerek bana biorezonans diye bir şeyden bahsetti. Tam iki gün bunu hazmederek geçirdim. Acaba bende bırakabilir miyim diye.Sonra ne kaybederim ki en fazla bir kez daha denemiş olurum diyerek ve sonradan keşke dememek için Megalife’ın yolunu tuttum. İyi ki de gitmişim, tam 6 aydır sigara içmiyorum. Dile kolay tam 6 koca ay. 3 gün bile dayanamam diyen, her yemekten sonra kendini balkona veya dışarıya dar atan ben artık sigaradan çok uzaktayım şimdi.

Yalnız asıl önemli ve ilginç olan ise beklediğimin aksine daha önceki denemelerimde olduğu gibi ilk günlerde aşırı nikotin yoksunluğu çekmedim ve pek fazla zorlanmadım. Zaman zaman aklıma geldiğinde bir bardak su ve bir iki damla bana özel hazırlanan damla ile sigara isteğim hemen yok oluyordu. Zaten bu nedenle bırakmak artık kolay diyorum ya işte. Hala şaşkınım ben nasıl bunca yıldır bu illeti içmişim diye. Unutmadan belirtmeliyim ki beni sigaradan uzaklaştıran biorezonans cihazının yanında, Megalife’takilerin ilgisi ve belli periyotlar da takip edip durumumu sorması ve ilave bir seansa davet etmelerinin de faydalarını asla inkar edemem. Ben, ilk başta bu illetten kurtulmama tavsiye vererek sebep olan arkadaşıma, sonrada Mustafa beyin şahsına ve Megalife’ta çalışan herkese ilgi ve destekleri için sonsuz teşekkür ediyor kendilerine şükranlarımı sunuyorum. Umuyorum ve inanıyorum ki bu yazıyı okuyan birçok kişi biraz cesaret, azim ve güvenle sigaradan kurtulacaktır ve mutlaka kurtulmalıdır. Hadi bakalım hepinize KOLAY GELSİN. Saygılarımla…

HAKKI DUMAN

merhabalar. 35 yaşındayım. 15 yıldır sigara kullanıyordum. Günde 2 paket sigara içiyordum. Ayrıca astım hastasıyım. Sigara hastalığımın artmasına ve kötü anlar yaşamama sebep oluyordu. Sigarayı bırakmaya karar verdim ve internette gördüğüm reklam ile Megalife Rezonans Merkezine geldim ve seansa girdim. 3 ay oldu ve sigarayı bıraktım. Ben seansa girerken teredütteydim strese girersem içer miyim acaba diyordum fakat gecen ay çok büyük bir olay yaşadım bundan dolayı stresli saatler geçirdim buna rağmen içmedim. Terapiden önce mutlaka kendimizin de bırakma isteğinin tam olması gerekiyor. Hayatım Megalife’tan sonra çok değişti mesela; kendimi daha sağlıklı hissediyorum, daha rahat spor yapıyorum, yüzümün rengi kara sarıydı pembelik ve canlılık geldi, vücut kokum değişti, daha rahat nefes alıyorum, uykudan dinç kalkıyorum. 6. katta oturuyorum önceden merdivenlerden inip çıkarken birkaç kez dinleniyordum şimdi ise buna ihtiyaç duymuyorum. Bunların hepsi sigarayı bırakabilmem sayesinde oldu. Sigarayı bırakmayı gerçekten düşünen herkese tavsiye ediyorum. Megalife çalışanlarının bana gösterdiği sıcak yaklaşım ve güler yüzleri için çok teşekkürler.

GÜLŞAH KILIÇ

Merhaba,
58 yaşındayım. 40 yıldır sigarayı bırakmak için her türlü yöntemi denedim. Bazı zamanlar bir hafta kadar içmeden durabildiğim olsa da genelinde 2 gün kadar dayanabiliyordum. Sonra kendimce bahaneler üretip yeniden sigara içmeye başlıyordum.
Bir arkadaşım biorezonans yönteminden bahsetti ve kendisinin de bu sayede sigarayı bıraktığını sonrasında da gıda bağımlılıkları ile ilgili terapiler yaptırarak bir ay gibi bir sürede 10 kilo verdiğini anlattı. Arkadaşımın anlattıklarından çok etkilenmiştim ve yöntemi araştırmaya başladım. İnternetteki biorezonans ile ilgili yorumlarda çok olumlu yazanların yanında çok kötü yorum yazanları da görünce kendim denemeye karar verdim.
Megalife ile ilk tanışmamız internet üzerinden araştırma yaparken oldu.

Kendilerine telefon açıp biraz bilgi aldıktan sonra randevu alarak gittim.
İlk iki gün çok hafif zorlandığım zamanlar oldu. Ama hiç birisi dayanılamayacak gibi değildi. Üçüncü günden sonra artık sigaraya karşı içimde hiç istek kalmadığını fark ettim. Sigara içmediğim için elim ayağım titremiyor, sinirlenmiyordum. Bu kadar kolay sigarayı bırakabileceğim hiç aklıma gelmemişti.
Sonuç olarak 8 aydır sigara içmiyorum. Sigara içen herkese biorezonans yöntemini denemelerini şiddetle tavsiye ediyorum.
Sağlıkla kalın.

KENAN AYDIN

Rezonans terapilerinden sonra daha az yemek yiyerek doyduğumu fark ettim. Geçen zaman içinde hiç diyet yapıyormuşum gibi bir his yaşamadım. Eskiden ekmek, tatlı, hamur işleri vb. gıdaları tüketmeden duramıyordum. Rezonans terapilerinden sonra bu gıdalar benim için anlamını yitirdi. 15 günde 4 kilo verdim.

ÜSTÜN YAZICIOĞLU

32 yaşındayım ve her akşam düzenli olarak alkol kullanıyordum. İnternet’te araştırma yaparken Megalife Rezonans Merkezini buldum.  İnternet sayfalarında yazılanlar ilgimi çektiği için denemeye karar verdim. Merkeze geldiğimde 4 gün arayla 2 seans uygulandı. Terapileri rahat bir koltukta dinlendirici bir müzik  eşliğinde yapmaları çok hoşuma gitti. Terapi sürecinde ve devam eden 3 ay boyunca Megalife’ta çalışan arkadaşların beni belli periyotlarla arayıp halimi hatırımı sormaları, bu zorlu süreçte yanımda olduklarını hissettirmeleri çok hoştu. Rezonans terapilerinden önce alkol almadığım zamanlarda kendimi huzursuz hissediyordum, ellerim titriyordu ve çabuk sinirleniyordum. Etrafıma karşı kırıcı davranıyordum.

Bu yüzden her alkol bırakma girişimim daha 48 saat dolmadan başarısızlıkla sonuçlanıyordu. Megalife’a gelip rezonans terapileri yapıldıktan sonra (ilk seanstan itibaren) geçmişte yaşadığım rahatsızlıkların oluşmadığını fark ettim. İkinci seans terapiye girdikten 7 gün sonra arkadaşlarımla birlikte gittiğimiz bardan soda içerek çıkınca ben bile kendime şaşırdım. İlginç bir şekilde canım alkol almak istemiyor, masada duran alkol benim için anlam taşımıyordu. Artık tamamen alkolden kurtuldum ve hayatımı yeniden düzene soktum. Teşekkürler Megalife!

HAKAN BARAN

62 yaşındayım ve çok uzun süredir alkol bağımlılığım vardı. Bundan önce de alkolden kurtulmak için denemelerim olmuştu ama her seferinde başarısız oldum. Megalife’ı internetten bularak geldim. Rezonans terapileri 1. seansı sonrasında canımın alkol istemediğini fark ettim.  4 gün sonra yapılan 2. seans sonrasında ise artık hiç canım alkol almak istemiyordu. Defalarca deneyip başaramadığım alkol bağımlılığım sadece 2 seans da sonra sona erdi. Şu anda gayet iyi durumdayım. İyi ki tanışmışız.

FERİT AKSÖZ

Ben 58 yaşındayım ve 40 senedir sigara içiyorum. Sigarayı bu kadar kolay bırakabileceğim hiç aklıma gelmemişti. Şimdi sigara içen biri yanıma yaklaştığı zaman bile kokusundan rahatsız oluyorum. Kendimi hayatım boyunca sigarayı hiç içmemiş biri gibi hissediyorum. Tek seansta sigarayı bırakmamı sağladığınız için size minnettarım.

Sigarayı kolay bırakınca fazla kilolarımdan da rezonans terapileri ile kurtulmak için tekrar Megalife’a geldim. 3 seans gıda bağımlılığı ile ilgili terapi yapıldı. Artık sağlığıma zararlı olan gıdalardan uzak duruyorum ve hiç zorlanmadan kilo vermeye başladım.

SAADET PEHLİVAN

48 yaşındayım ve 30 yıldır sigara içiyorum. Megalife’a gelerek tek seansta sigarayı bıraktım. İlk iki gün sigara içmek aklıma geliyor, ama canım sigara içmek istemiyordu. Sonraki bir kaç gün içinde tamamen rahatladım. Şu an yanımda sigara içen biri olduğunda tiksiniyor ve sigaradan nefret ediyorum.

Rezoanans terapilerinin başarısını gördükten sonra kilo verme seanslarına da katıldım. Bağımlısı olduğum gıdaları hayatımdan çıkardım. Çok az yiyerek doyabiliyorum ve bu sadece 3 seansta oldu. Megalife’ta rezonans terapi sayesinde hem sigaradan, hem de kilolarımdan hiç zorluk çekmeden kurtuldum.

HALE KALIN

Megalife’e gıda bağımlılıklarından kurtularak kilo vermek için geldim. Daha önce ekmek, hamur işi ve tatlıları yemeden duramıyordum. Rezonans terapileri uygulandıktan sonra artık tahıl ürünlerini hiç yemeden durabiliyorum. Canım istemiyor. Bu sayede kilo vermeye başladım. Daha önce yaşadığım bir çok rahatsızlığı artık yaşamıyorum. Zayıflamayı, kilo vermeyi düşünen herkese önce rezonans terapilerini almasını tavsiye ederim.

DERYA BOLULU

46 yaşındayım. Rezonans terapileri ile kilo vermek için Megalife’a geldim. Rezonans terapilerinden önce abur cubur tüketimim fazla oluyordu. Hamur işi, tatlılar ve ekmek fazla tüketiyordum. 4’er gün ara ile 2 seans ve 15 gün sonra 1 seans olarak toplam 3 seans terapi uygulandı. İlk seanstan itibaren terapilerin etkisini net olarak hissettim. Artık çok az yemek yiyerek doyabiliyorum ve abur cubur yemeden durabiliyorum. Bu sayede de kilo vermeye başladım.

ŞÜKRAN KIRIŞ