Brandium Rezidans Yaşam ve Alışveriş Merkezi R2 Blok D:148 Ataşehir, İstanbul 0216 223 00 43 info@megalifeterapi.com

Hakan Baran

32 yaşındayım ve her akşam düzenli olarak alkol kullanıyordum. İnternet'te araştırma yaparken Megalife Rezonans Merkezini buldum.

32 yaşındayım ve her akşam düzenli olarak alkol kullanıyordum. İnternet’te araştırma yaparken Megalife Rezonans Merkezini buldum.  İnternet sayfalarında yazılanlar ilgimi çektiği için denemeye karar verdim. Merkeze geldiğimde 4 gün arayla 2 seans uygulandı. Terapileri rahat bir koltukta dinlendirici bir müzik  eşliğinde yapmaları çok hoşuma gitti. Terapi sürecinde ve devam eden 3 ay boyunca Megalife’ta çalışan arkadaşların beni belli periyotlarla arayıp halimi hatırımı sormaları, bu zorlu süreçte yanımda olduklarını hissettirmeleri çok hoştu. Rezonans terapilerinden önce alkol almadığım zamanlarda kendimi huzursuz hissediyordum, ellerim titriyordu ve çabuk sinirleniyordum. Etrafıma karşı kırıcı davranıyordum. Bu yüzden her alkol bırakma girişimim daha 48 saat dolmadan başarısızlıkla sonuçlanıyordu. Megalife’a gelip rezonans terapileri yapıldıktan sonra (ilk seanstan itibaren) geçmişte yaşadığım rahatsızlıkların oluşmadığını fark ettim. İkinci seans terapiye girdikten 7 gün sonra arkadaşlarımla birlikte gittiğimiz bardan soda içerek çıkınca ben bile kendime şaşırdım. İlginç bir şekilde canım alkol almak istemiyor, masada duran alkol benim için anlam taşımıyordu. Artık tamamen alkolden kurtuldum ve hayatımı yeniden düzene soktum. Teşekkürler Megalife!

Yasal Uyarı : Bu sitede bahsedilen REZONANS TERAPİLERİ ile ilgili açıklamalar, hastalık tanımları ve vücudun enerji sistemiyle ilgili verilen bilgiler Dünya’da yayılmakta olan bir entegratif/holistik (tamamlayıcı/bütünsel) sağlık akımının yansımalarıdır. Ancak bu sayfalarda anlatılanlar klasik tıbbi yöntemler, tıbbi  tedaviler ya da tedavi önerileri değildir. Bu sayfaları okuyan herkesin bu sayfada yazılanların tıbbi bilgiler olmadığını; bunun yanında rezonans terapileri, biorezonans, Rezonans Terapi, homeopati, elektrohomeopati ve bach çiçeklerinin de bir ”TEDAVİ OLMADIĞI”nı ve ”HERHANGİ BİR TEDAVİYE ALTERNATİF OLMADIĞI”nı bilmesi önemlidir. Bahsedilen yöntemler “tamamlayıcı ve destekleyici terapiler” kapsamında algılanmalıdır.  Ayrıca terapilerde belirtilen seans sayısı ve terapilerin etkinliği kişilere göre değişiklik gösterebilir. Sigara Bırakma Merkezi