Brandium Rezidans Yaşam ve Alışveriş Merkezi R2 Blok D:148 Ataşehir, İstanbul 0216 223 00 43 info@megalifeterapi.com

Ferit Aksöz

62 yaşındayım ve çok uzun süredir alkol bağımlılığım vardı. Bundan önce de alkolden kurtulmak için denemelerim olmuştu ama her seferinde başarısız oldum.

62 yaşındayım ve çok uzun süredir alkol bağımlılığım vardı. Bundan önce de alkolden kurtulmak için denemelerim olmuştu ama her seferinde başarısız oldum. Megalife’ı internetten bularak geldim. Rezonans terapileri 1. seansı sonrasında canımın alkol istemediğini fark ettim.  4 gün sonra yapılan 2. seans sonrasında ise artık hiç canım alkol almak istemiyordu. Defalarca deneyip başaramadığım alkol bağımlılığım sadece 2 seans da sonra sona erdi. Şu anda gayet iyi durumdayım. İyi ki tanışmışız.

Yasal Uyarı : Bu sitede bahsedilen REZONANS TERAPİLERİ ile ilgili açıklamalar, hastalık tanımları ve vücudun enerji sistemiyle ilgili verilen bilgiler Dünya’da yayılmakta olan bir entegratif/holistik (tamamlayıcı/bütünsel) sağlık akımının yansımalarıdır. Ancak bu sayfalarda anlatılanlar klasik tıbbi yöntemler, tıbbi  tedaviler ya da tedavi önerileri değildir. Bu sayfaları okuyan herkesin bu sayfada yazılanların tıbbi bilgiler olmadığını; bunun yanında rezonans terapileri, biorezonans, Rezonans Terapi, homeopati, elektrohomeopati ve bach çiçeklerinin de bir ”TEDAVİ OLMADIĞI”nı ve ”HERHANGİ BİR TEDAVİYE ALTERNATİF OLMADIĞI”nı bilmesi önemlidir. Bahsedilen yöntemler “tamamlayıcı ve destekleyici terapiler” kapsamında algılanmalıdır.  Ayrıca terapilerde belirtilen seans sayısı ve terapilerin etkinliği kişilere göre değişiklik gösterebilir. Sigara Bırakma Merkezi