Beyinde Değil Bedende

Alkolü bırakmanın en önemli basamağı bedeninizin yoksunluk istediğini durdurmak olacaktır. Rezonans terapilerinden sonra bedeniniz alkol ihtiyacı hissetmez. Rezonans terapileri ile fiziksel bağımlılığa bağlı alkol yoksunluğu sona erdirilmeye çalışılmaktadır.

Yarını Beklemeyin

Alkole bağlı yoksunluk krizi yaşamadan alkol bağımlılığından kurtulmak ister misiniz? Yarını bekleyerek bedeninize bir gün daha zarar vermeyin. Rezonans teknolojisi ile alkolden kurtulmak mümkün.

Alkolü Bırakmak için Harekete Geçin…

  • Yeterince alkol kullandığınızı, artık bırakmanın iyi olacağını mı düşünüyorsunuz?
  • Alkol kullandığınız için kendinizi kötü hissetmeye mi başladınız?
  • Alkol kullandığınız için hayatınız olumsuz etkilenmeye mi başladı?
  • Alkolü bırakırken yaşayacağınız olumsuzluklar yüzünden alkolün zararları ile ilgili her şeyi görmezden, duymazdan mı geliyorsunuz?
  • Alkolü bırakmaya karar verdiniz ama yardıma mı ihtiyacınız var?

Alkolü bırakmayı kolaylaştıran bir yöntemimiz var. Biorezonans kolay alkol bırakma yöntemidir.

Alkol bırakma terapilerinde, alkol bağımlısı olan kişide alkol üzerinden yapılan terapiler kişinin alkol isteğini azaltmakta bu sebeple de alınan alkol miktarı otomatik olarak azalmakta ve kişinin alkolü tamamen bırakması kolaylaşmaktadır. Kişinin bağımlılık düzeyine göre bu seanslar alkol bırakma konusunda yeterli olabilir yada bilinen klasik yöntemlere dahil edilen bir destek olarak kullanılabilir. Biorezonans kolay alkol bırakma

Alkol bağımlılığı kişinin ruhsal yapısı ile birebir bağlıdır. Alkolü bırakma terapilerinde kişinin psikolojik yapılanması ve uzun süreli izlem gerekliliği göz ardı edilmemelidir. Megalife’da alkolü bırakmak için yapılan terapilerde, kişinin talebi, alkol probleminin ne düzeyde olduğu ve kişinin psikolojik yapılanması göz önünde bulundurularak Bach Çiçekleri gibi ruhsal duruma yönelik terapiler ücretsiz uygulanmaktadır.

“Biorezonans terapileri ile alkol bırakma seanslarını Bach çiçekleri terapisi ile güçlendiriyoruz…”

Biorezonans ile alkol bırakma terapileri nasıl yapılır? Kaç seans gerekir?

Alkolü bırakmak için yapılan uygulamalarda kişinin sık içtiği alkol cinsi rezonans cihazının içine konulur ve frekans tespiti yapılır. Bağımlılık yapmış olan maddeden alınan elektromanyetik titreşimlerin vücuttan silinmesi ile kişinin fiziksel bağımlılığı ortadan kaldırılır. Alkol bırakma terapilerinde 4 gün arayla yapılan 3 seans genellikle yeterli olmaktadır. Alkol bırakma terapilerinde etki ilk seansla birlikte başlamaktadır. Daha fazla seansın gerekip gerekmeyeceğine kişisel özelliklere göre karar verilir.

“Biorezonans ile alkol bırakma terapileri kişinin sıkça kullandığı alkol çeşitleri üzerinden yapılır.”

Biorezonans ile alkol bırakma terapi sonrası…

Terapi sonrasında kişi alkol isteğinin azalmış olduğunu net olarak hisseder. Eğer kişi yapılan seanslardan sonra alkolü almaya çalışırsa; eski bildiği keyfi alamadığını, alkolün anlamsızlaştığını fark edecektir. Buna rağmen terapinin başarısı kişideki bağımlılığın ne ölçüde olduğuna ve kişinin asıl olarak neye ihtiyacı olduğuna göre değişir.

Biorezonans ile alkol bıraktırma terapilerinin amacı; kişinin alkol ihtiyacını azaltmak ve alkolü bırakma sürecini zorlanmadan geçirebilmesini sağlamaktır. Alkol bıraktırma terapileri sonucu alkol alma isteğiniz azalır, alkol almadığınız için oluşan sıkıntılar daha az yaşanır veya hiç yaşanmaz. Alkolün kokusunu dahi duysanız vücudunuz “sanki ilk defa karşılaşmış” gibi tepki verir.

Alkolü tamamen bırakmaya veya azaltmaya hazır mısınız?

Amacımız, alkolden tamamen kurtulmanızı sağlamaktır. Alkolden tamamen kurtulabilmeniz yani alkolizm problemini hayatınızdan çıkarabilmeniz için yapmanız gereken tek şey “artık istemiyorum” diyerek ilk adımı atmak ve bırakma konusunda kararlı olmaktır. Alkol bıraktırma terapileri sonrası vücudunuz alkolü unutur ve fiziksel isteğiniz oradan kalkar. Kişi terapiler sonrası tekrar alkol kullanmaya çalışırsa eski tadı ve keyfi alamaz. Eğer kişi yapılan seanslardan sonra alkolü bırakmayıp kullanmaya devam ederse; eski bildiği keyfi alamadığını, alkolün eski tadını yitirdiğini ve anlamsızlaştığını görecektir. Yani bu terapiler kişinin alkol alımını azaltmak için kullanılabilir ancak bu türden bir uygulamanın etkisinin devam edebilmesi için 3-6 ayda bir, 3 seans tekrar gerekecektir. Biorezonans kolay alkol bırakma

Biorezonans ile alkol bırakma terapisinin kişi üzerindeki etkileri…

Biorezonans ile alkol bırakma seanslarından sonra vücut alkolü unutmakta ve kişinin fiziksel bağımlılığı ortadan kalkmaktadır. Eğer kişi terapiden sonra alkol almaya devam ederse eskisi gibi keyif almadığını ve alkolün eski tadında olmadığı için alkol kullanmanın anlamsız hale geldiğini görecektir.

Biorezonans ile alkol bırakma terapileri alkolü bırakma sürecinin zorlanmadan geçirilmesine yardımcı olur.

Biorezonans ile alkol bırakma terapilerini kimler İçin öneriyoruz?

Tamamen kurtulmak isteyenler…

Amacımız, alkolden tamamen kurtulmanızı sağlamaktır. Alkolden tamamen kurtulabilmeniz, yani alkolizm problemini hayatınızdan tamamen çıkarmanız için yapmanız gereken tek şey “artık istemiyorum” demek ve bu sorunun ruhsal sebepleriyle ilgilenmeyi de göze almaktır. Yapılan alkol bıraktırma terapilerinin görevi ise alkolü bırakma sürecinizi zorlanmadan geçirebilmenizi sağlamak, ve bunu mümkün kılmaktır.Alkol bıraktırma terapileri sonucu alkol alma isteğinizi azalır, alkol almadığınız için oluşan sıkıntılar daha az yaşanır (yada hiç yaşanmaz), alkolün kokusunu dahi duysanız vücudunuz “sanki ilk defa karşılaşmış gibi” tepki verir. Rezonans terapisi kişinin sıkça kullandığı alkol tipi ya da tipleri üzerinden yapılır.

Alkolü azaltmak isteyenler…

Alkol üzerinden yapılan seansların ardından artık vücudun alkol ile kurmuş olduğu ilişki değişir. Eğer kişi yapılan seanslardan sonra alkolü bırakmayıp almaya devam ederse; eski bildiği keyfi alamadığını, alkolün eski tadını yitirdiğini ve anlamsızlaştığını fark eder. Yani bu terapiler kişinin alkol alımını azaltmak için kullanılabilir ancak bu türden bir uygulamanın etkisinin devam edebilmesi için 3-6 ayda bir, üç seans tekrar gerekecektir.

“Çoğu kişi için 3 seans yeterli olurken bazı kişilerde daha fazla seans da önerilebilir.”

biorezonans alkol bırakma

Alkol bırakma terapilerinde ne yapıyoruz? Nasıl yapıyoruz?

Alkol bırakma terapileri, bağımlılıklar için özelleştirilmiş rezonans cihazı yardımıyla yapılır. Kişi uygulama sırasında rahat bir koltukta oturuyor ve ellerinde cihazın elektrotlarını tutuyor haldedir. Ayaklar ise özel iletken plakalara basıyor durumdadır. Kişinin alnında ise bir başka elektrot sarılı durumdadır. Rezonans cihazı seansları 45 dakika sürer. Bu sırada bir rahatlama-sakinlik hali yaşanması ve hafif sersemlik hissedilmesi de olasıdır. Bu durum, seans bittiğinde ortadan kalkar ve sizi işinizden alıkoyacak ya da örneğin araba kullanmanızı engelleyecek bir durum değildir. Ama o akşam yatağınızı seveceğinize emin olabilirsiniz.

Alkol bırakma seansları 4 gün ara ile yapılır ve 3 seans ilk planda yeterlidir. Biorezonans terapileri vücutta detox başlattığı için terapiler sürecinde, özellikle çok fazla su içilmesi vücudun temizlenebilmesi açısından önemli. Biorezonans kolay alkol bırakma yöntemidir. Alkolü bırakmak için daha fazla seansın gerekip gerekmeyeceğine kişisel özelliklere göre karar verilir. Gerek görülmesi durumunda 4’er seanslık kürler halinde ruhsal dengeleme amaçlı biorezonans terapileri uygulanabilir.

Bilmeniz gereken önemli konular…
Biorezonans terapilerinin tümü detoks – temizlenme amaçlı yapılır. Bu nedenle seansların öncesinde su içmeye başlamanız önemlidir uygulama sırasında vücudunuzda sıvı eksiği olmamalıdır… Vücuttaki temizlenme, uygulama sırasında başlamaktadır ve vücudunuz suya ihtiyaç duyacaktır. Seansın sonrasındaki günlerde de özellikle çok su içmeniz ve vücudunuza temizlenme konusunda yardım edecek diğer kurallarımıza uymanız sigaradan kolayca kurtulabilmeniz açısından çok çok önemlidir. Vücudunuzun bir an önce temizlenebilmesi, sigara bırakma terapisinin etkinliği açısından önemlidir. İşlem sonrası özellikle ilk 72 saat bol su (günlük içtiğiniz su miktarının üzerine fazladan 2 litre ve üzeri) içmeniz gerekiyor. İlk birkaç gün detoksa bağlı vücudunuzda hafif bir alkol kokusu ya da bazen hafif kabız olabilir veya hafif halsizlik yaşayabilirsiniz. Biorezonans kolay alkol bırakma yöntemidir. Biorezonans Alkol Bırakma Merkezi – İstanbul – Kartal

Alkol Bırakma Oranlarımız…
Megalife bünyesinde yapılan terapilerden aldığımız toplam istatistiklere göre yapılan biorezonans seansları kişilerin %92’sınde etkili olmakta yani kişilerin alkol isteği azalmakta ve bu kişiler terapinin kendilerinde yarattığı değişimi net bir şekilde hissetmektedir. Danışanlarımızın % 82’si için 3 seans yeterli olmuş, % 10’u için daha fazla rezonans terapisi yapılmak zorunda kalmıştır. Danışanlarımızın %4 ‘ünde ise yapılan tüm seanslara rağmen alkol içme isteğinde azalma, stresin azalması ya da terapinin beklenen diğer etkileri yaratılamamıştır…